稻香食一蚊一隻雞...計法
假設隻雞原價 $100,要收番加一,即是 $10,再加 $1 (雞價) = $11.00薑蓉:$40.00 碟,加一 $4.00 = $44.00~^UB!_Pj:~
結果一碟一蚊雞:$44 + $11 = $55 你點知佢咁計法既:confused: 你(奶)咗野:confused: 我仲諗住去食tim:redface: 依個帖係膠登見過X@4R-Y*|z
都唔知係唔係流既...定樓主親身試過?:confused: 肯定好收 $40碟薑蓉
4~m/yBOI
唔好亂 up :nogood: 唔係嗎=_=?q;HGuSI5U7~5L2J
禁計法搵鬼去食咩 我未去過稻香幫襯一蚊一隻雞 也不知樓主所說的事是真是假}/D2H#p,Sy4I(C7P({&]
&@*E6NIs{%f0d9{2e5E
d u;q3F*]7U%n u
但講真邊有咁著數 好多優惠都係附帶一些條件 所以見怪不怪nNd T/[xG
商家說不計成本 有誰會信 我第一個巳不信 尋晚係newsgroup 我都見過呢個講法,4h5T{$J%_Gjq
但係有人證明左呢個講法係錯的,n%hXd-q&d-GJl
皆因有人post 左張單上去.%Z*`a-Eq
5Rfat*Dm"x z&W
[attach]1348628[/attach] [quote]原帖由 [i]easy_man[/i] 於 2009-3-6 06:29 PM 發表 [url=http://www.26fun.com/bbs/redirect.php?goto=findpost&pid=3063536&ptid=199422][img]http://www.26fun.com/bbs/images/common/back.gif[/img][/url]
尋晚係newsgroup 我都見過呢個講法,
但係有人證明左呢個講法係錯的,
皆因有人post 左張單上去.Z5_yjr2HUq
1348628 [/quote]
想厄人唔好去
甘就冇人同自已爭食1蚊雞:dev: [quote]原帖由 [i]easy_man[/i] 於 2009-3-6 06:29 PM 發表 [url=http://www.26fun.com/bbs/redirect.php?goto=findpost&pid=3063536&ptid=199422][img]http://www.26fun.com/bbs/images/common/back.gif[/img][/url]
尋晚係newsgroup 我都見過呢個講法,*pAu%mS9_ d
但係有人證明左呢個講法係錯的, Y&Cb7K1d*P
皆因有人post 左張單上去.\Z,M^`1n v c3I
e rle.Z)D
1348628 [/quote]
但係有冇話要食滿幾多錢先可享用哩個優惠呢 $40.00 一碟薑蓉~真定假~!?? 嘩..唔係呀 咁貴:nogood: [quote]原帖由 [i]benny1219[/i] 於 2009-3-6 07:59 PM 發表 [url=http://www.26fun.com/bbs/redirect.php?goto=findpost&pid=3063578&ptid=199422][img]http://www.26fun.com/bbs/images/common/back.gif[/img][/url]
但係有冇話要食滿幾多錢先可享用哩個優惠呢 [/quote]
Wfa i3{
無任何限制%{&D N9]9I`
T*ro,fK
任食 $1 或 $0.5 雞-F,H{i/l1~/D1m)_6K:`
今晚試了,仲講明叫幾多都有,唔使預留,不過都係食了 1 隻夠皮 :) [quote]原帖由 [i]PKTung2[/i] 於 2009-3-12 12:22 AM 發表 [url=http://www.26fun.com/bbs/redirect.php?goto=findpost&pid=3069741&ptid=199422][img]http://www.26fun.com/bbs/images/common/back.gif[/img][/url]
"G$zG s0I%X6r
無任何限制7o2g!I gu2mI%]f
` _9_F]!O+|-`s
任食 $1 或 $0.5 雞
今晚試了,仲講明叫幾多都有,唔使預留,不過都係食了 1 隻夠皮 :) [/quote]?n#B;e%yk\
隻雞大唔大隻呢 都唔細 :win: :win: 味道 OK 啦 ,S1s$dR}|e0e a'T
$1 就超晒水準 :clap: :clap:
Gv5ghD,by"l
*借圖*
頁:
[1]