cwleung 發表於 2006-4-17 11:12 PM
[quote]Originally posted by [i]iknow[/i] at 2006-4-17 10:38 PM:
8k"v$N#G/b.Qrr w;w5x
yN
Q!D:iLD0H
重未問佢... [/quote]
"Uk
lUZ
你要記住呀...今次睇戲唔係為左你...
'ro|
L~(]~ZpN
係為左佢..你鍾意睇咩戲唔重要..
tN_3YV)t
最緊要對方鍾意部戲...如果佢睇完部戲好開心..
7S[6F[lc'c8S
甘之後要傾多D計都唔難... :)