娛樂滿紛 26FUN's Archiver
娛樂滿紛 26FUN
»
吹水版
» 大家覺唔覺得鄭經翰消失左?死左??而家得番呀長毛哥打仗
tkc314
發表於 2007-1-15 12:26 AM
大家覺唔覺得鄭經翰消失左?死左??而家得番呀長毛哥打仗
佢唔係立法會既咩??
8C;x [ S3s'k@
Qi5p%c1`%`Ms5b
走左??
&t-b(B_'H^h&^G2E
forVI0s4{
定冇做?/
:vs8{ Yl0fl
^~P8s:lbMj
好似冇佢消息好鬼耐...
/P.g&^0E9s'HK