娛樂滿紛 26FUN's Archiver
娛樂滿紛 26FUN
»
吹水版
» 渣fit人兄,好多人都掛住你!!!
pk boy
發表於 2005-3-22 03:12 AM
渣fit人兄,好多人都掛住你!!!
包括我在內!!!
~"MJ^#`/FC|&b
C)Q|5y&ry5y1C
[quote]
Lh2iWW%@O|g5G
[url]http://www.26fun.com/bbs/viewthread.php?tid=28763&pid=344608&page=1&sid=8h8Vkp#pid344608[/url]
ts$\Obg
[/quote]
%S5Zmc'B\DQ
都知你好忙,不過,有好多人都掛住以前既你!!!:P
,SaG'b}r0v,E;F1~o;F
我連做cd-rom都唔想,貼圖又無分加,雖然好多都係搬字過紙,不過都唔係舊或貼過,真心淡!!