有咩野暑期工好做嫁##
最好就有冷氣la~!!比D議建la 麥記--”
最受歡迎:cool: 吉野家,d野食唔熱氣,
唔似麥記同雞記~0L'_DG0t7V
.vZ RxS AdK
有冷氣嫁~^^” [quote]Originally posted by [i]seafireson2[/i] at 2005-6-24 11:47 PM:1K6\"`0Wrm7_(_
吉野家,d野食唔熱氣,
唔似麥記同雞記~
有冷氣嫁~^^” [/quote]
.ad,h8uZ
吉野家ar~!!
好日去看看請ng請先+{c.ef[5dk$oGS'w
thx議建 嘩! 有暑期工你做都要揀三揀四??? 咁想歎不如唔好做啦! [quote]Originally posted by [i]A3egg[/i] at 2005-6-25 12:00 AM:
N:F7kc+SHaT
吉野家ar~!!
好日去看看請ng請先
thx議建 [/quote]